Aktuality

Jaké jsou hlavní výhody kotle Baxi - Luna Duo-tec+?

Kotel Baxi Luna Duo-tec+ je moderní kombinovaný kotel určený pro vytápění a ohřev teplé vody. 

19.03.2024 celý článek

Kondenzační plynový kotel Baxi - Duo-tec Compact+

Kondenzační plynový kotel Baxi - Duo-tec Compact+ je kompaktní a výkonný kotel, který je ideální pro menší domácnosti a byty. Má výkon 3,4 až 24 kW a je vybaven řadou funkcí, které zajišťují jeho efektivní a úsporný provoz.

12.12.2023 celý článek

Kondenzační plynový kotel Baxi - PRIME

Kombi kondenzační plynový kotel Baxi - PRIME je moderní a účinný kotel, který splňuje nejpřísnější emisní normy. Kotel je ideální pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody v obytných domech a bytech.

29.11.2023 celý článek

Jak vytápět dům úsporně díky novému kotli

Kondenzační plynové kotle Baxi Duo-tec Compact+ jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají úsporné a spolehlivé řešení pro vytápění svého domu nebo bytu. Tyto kotle využívají moderní technologii kondenzace, která umožňuje využít teplo obsažené ve spalinách a snížit tak spotřebu plynu a emise CO2.

08.06.2023 celý článek

Atmosférický plynový kotel Baxi Luna3 Blue+

Nízkoemisní plynový kotel Baxi Luna3 Blue+ splňuje nejpřísnější limity, díky čemuž je vhodný pro byt i rodinný dům. Tento plynový kotel má nastavení topných křivek ekvitermí regulace s možností automatické adaptace po připojení regulátoru DIMS 28, dále praktickou funkci proti zamrznutí a také odtah spalin do komína.

01.05.2023 celý článek

Kondenzační kotel Baxi

Kondenzační kotle Baxi mají speciálně navržené topné systémy, které zajišťují vysokou účinnost vytápění a výrobu teplé vody. Tyto kotle fungují na principu spalování zemního plynu. Italská firma Baxi neustále sleduje moderní technologie.

27.08.2021 celý článek

Kondenzační plynový kotel Baxi – PRIME

Jedná se o základní modelovou řadu kondenzačního kotle. Nejmenší rozměry výška 700mm, šířka 395mm, hloubka 279mm. V nabídce je jeden model v provedení kombi o výkonu 4,8 – 24kW. Ekvitermní regulace kotle může řídit 1 topným okruh nízkoteplotní (podlaha) nebo vysokoteplotní (radiátory).

27.08.2021 celý článek

Plynové kondenzační kotle

Kondenzační plynové kotle BAXI představují standard v moderním vytápění, všechny modely podporují ekvitermní logiku. V případě vybraných modelových řad lze prodloužit záruku na 5 let a ke všem je zajištěn servis po celém území ČR. V této nabídce najdete plynové kotle určené pro byty a rodinné domy.

27.08.2021 celý článek

Ekologický přístup k vytápění

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete kondenzační kotle s vysokou účinností. Kondenzační kotle Baxi jsou unikátní svým ekologickým přístupem k životnímu prostředí díky novými technologiím spalování.

27.08.2021 celý článek

Kotle se spalováním zemního plynu

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete kondenzační kotle vysoké kvality. Kondenzační kotle Baxi nabízejí ekologický přístup k životnímu prostředí díky novými technologiím spalování. Další velkou výhodou kondenzačních kotlů Baxi je snížená spotřeba paliva.

27.08.2021 celý článek

Vysoká účinnost vytápění a výroby teplé vody

Italská firma Baxi neustále sleduje moderní technologie. Kondenzační kotle Baxi mají proto speciálně navržené topné systémy, které zajišťují vysokou účinnost vytápění a výrobu teplé vody. Tyto kotle fungují na principu spalování zemního plynu.

27.08.2021 celý článek

Kondenzační plynový kotel Baxi Duo-tec Compact+

Kondenzační plynové kotle Baxi Duo-tec Compact+ nabízejí standard v moderním vytápění. Všechny modely kotlů Baxi podporují ekvitermní logiku, u vybraných modelových řad lze prodloužit záruku na 5 let a ke všem je zajištěn servis po celém území ČR.

27.08.2021 celý článek