Aktuality

Nuvola Duo-tec+

Datum: 24. 3. 2021

Kondenzační kotle s vestavěným nerezovým zásobníkem (40 litrů) s rozměry: výška 950 x šířka 600 x hloubka 466 mm.

Ekologický přístup k vytápění

Datum: 5. 3. 2021

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete kondenzační kotle s vysokou účinností. Kondenzační kotle Baxi jsou unikátní svým ekologickým přístupem k životnímu prostředí díky novými technologiím spalování.

Kotle se spalováním zemního plynu

Datum: 31. 10. 2020

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete kondenzační kotle vysoké kvality. Kondenzační kotle Baxi nabízejí ekologický přístup k životnímu prostředí díky novými technologiím spalování. Další velkou výhodou kondenzačních kotlů Baxi je snížená spotřeba paliva.

Vysoká účinnost vytápění a výroby teplé vody

Datum: 29. 9. 2020

Italská firma Baxi neustále sleduje moderní technologie. Kondenzační kotle Baxi mají proto speciálně navržené topné systémy, které zajišťují vysokou účinnost vytápění a výrobu teplé vody. Tyto kotle fungují na principu spalování zemního plynu.

Atmosférický plynový kotel Baxi Luna3 Blue+

Datum: 12. 11. 2018

Nízkoemisní plynový kotel Baxi Luna3 Blue+ splňuje nejpřísnější limity, díky čemuž je vhodný pro byt i rodinný dům. Tento plynový kotel má nastavení topných křivek ekvitermí regulace s možností automatické adaptace po připojení regulátoru DIMS 28, dále praktickou funkci proti zamrznutí a také odtah spalin do komína.

Kondenzační plynový kotel Baxi Duo-tec Compact+

Datum: 21. 9. 2018

Kondenzační plynové kotle Baxi Duo-tec Compact+ nabízejí standard v moderním vytápění. Všechny modely kotlů Baxi podporují ekvitermní logiku, u vybraných modelových řad lze prodloužit záruku na 5 let a ke všem je zajištěn servis po celém území ČR.
12